Білий амур

Поведінка білого амура

Білий амур - риба яка, незважаючи на своє вегетаріанське меню, може і досягає значних розмірів. Дану рибу люблять запускати власники водойм в надії «почистити» рослинність. І в дечому вони праві. Білий амур дійсно харчується рослинністю, але лише 10% того що він з’їдає перетравлюється в шлунку, а решта виходить назовні і може продовжувати своє існування. Амур - теплолюбна риба, а це означає, що чим спекотніше літо, тим активніша поведінка цієї риби. Амур любить поїсти, а тому не зайвим буде подбати про підгодівлю. В якості прикормки підійде варена кукурудза. Варто довести кукурудзу до легкого закисання. Для цього варену кукурудзу необхідно залишити у воді на свіжому повітрі. Коли з'явиться легкий кислий запах - прикормка готова. Саме цей прикорм подобається білому амуру.

Білі амури люблять збиратися в зграї, а тому потрібен хороший стартовий закорм. Площа в кілька квадратних метрів ідеально підійде для закорма. Практика показує, що трьох попередніх закормувань вистачає для приваблення риби до місця лову, але все залежить від розміру водойми. Незважаючи на розміри, клювання білого амура дуже делікатні. Амури, на відміну від коропа і ляща, не всмоктують в себе їжу, а підбирають її з дна по одній штучці. Підібравши їжу, приймають горизонтальне положення, а тому якщо вони відчують опір приманки, то відразу виплюнуть її, і все що рибалка побачить, це плавне погойдування кінчика вудилища. Різке клювання, самопідсічка і втеча з приманкою в роті - рідкісні випадки.

Як ловити білого амура

Рот травоїдних риб дуже жорсткий, а тому на самоподсічку без подальшого сходження розраховувати не варто. Для успішного лову білого амура необхідно використовувати флуорокарбонову оснастку з простими легкими грузилами. Оснащення повинно давати можливість рибі при клюванні не відчувати опору, а повідець повинен мати довжину не менше 30 см. У спекотні літні дні Білий амур часто гріється і годується на поверхні водойми, а тому на це варто звернути увагу і спробувати вловити рибу з поверхні, але будьте пильні, амур має відмінний зір. Намагайтеся бути максимально непомітними. Риба, яку не раз виловлювали, дуже обережна і боїться повідка.

М'якіш або корочка хліба ідеально підійде в якості приманки для поверхневого лову білого амура. Хліб не тільки стійкий до закидування, але і має хорошу плавучість. В якості аттрактанта прикормки і насадки при лові білого амура можна і потрібно використовувати кріп.

За матеріалами сайту "На рибалку!"
Зв'язатися з нами

дзвоніть нам: +38 (097) 563 2880

пишіть нам: info@dzherelo2014.com.ua

поштова адреса: 07323, Київська обл., Вишгородський р-н, с.Литвинівка, вул.Леніна,1

Наші краєвиди